detail image
13.07.2020 v 17:30

#suHR webinář: Firemní kultura

profile
Presentie
Zdarma
/ vstupenka
fire Zbývá 100

Jak na zvědomění firemní kultury
Na webináři si budeme povídat o tom, jak Pábení pomáhalo mezinárodní firmě zvědomit a rozžít firemní kulturu. Budeme mluvit o rok dlouhém projektu, který prošel mnoha proměnami a na jehož konci je komplexní přístup s řadou nástrojů, které mají manažerům pomáhat bavit se o hodnotách a vizi s řadovými zaměstnanci.

Co se na webináři dozvíte?Jak se dá diskuze o vizi a hodnotách zkonkrétnit.Na co si dát pozor, když se chcete zabývat tématem firemní kultury.Jaké spojence při takovém projektu nezbytně nutně potřebujete.Jakou roli může v procesu upevňování firemní kultury hrát designové myšlení.
O řečnicích:
Jana Hřebecká
Jana se věnuje designu organizací a vzdělávání 10 let. Má zkušenosti se změnovými projekty, gamifikací, vzdělávacími programy, učící se organizací a v současné době se zaměřuje převážně na téma udržitelnosti v kontextu rozvoje organizací. Ráda spolupracuje s pestrou paletou organizací od komerčních firem přes neziskovky až po instituce státní správy.

Nela G. Wurmová
Nela je designérka z Pábení. Před 6 lety zde začínala v roli copywriterky, ale přes uživatelský výzkum postupně spolu se zbytkem firmy dospěla až na pole cirkulárního designu služeb a organizací. Má za sebou několik velkých projektů z HR oblasti – například obsahovou strategii HR komunikace pro konzultační společnost Adastra, oceněnou v roce 2019 Zlatým středníkem, výzkum potřeb zaměstnanců na dělnických pozicích pro HARTMANN-RICO nebo materiály pro interní komunikaci hodnot a vize ve firmě Eurowag. Kromě designérské práce se jeden den v týdnu věnuje práci psychoterapeutky v soukromé praxi.

Těšíme se!
#suHR tým

*Přihlášením na #suHR akce souhlasíte se Zásadami zpracování osobních údajů, které naleznete na https://suhr.cz/ochrana-osobnich-udaju/.

Ještě nemáš Presentie v mobilu?

Připoj se k naší komunitě a najdi si toho nejlepšího parťáka na akce

  • App Store
  • Google Play
Mobile app